top of page

Acerca de

norvec.jpg

Bir sanatçı olarak, her zaman müşterilerimin isteklerini bir üst seviyeye çıkarmak için hikayeleri hayata geçirmenin özgün ve göz alıcı bir yolunu arıyorum.

Ya anlatacak bir mesajınız, paylaşacak bir fikriniz ya da tanıtacak bir vizyonunuz var. Hikayenizi hayata geçirme ve onu izlemeye değer kılma yeteneğine sahibim.

 

Farklı video türleri oluşturulabilir: bir yeri sergilemek için sinema videoları / ürünleri tanıtmak için videolar / belirli bir amaca yönelik eğitici videolar / röportajlar / 1 dakikalık Instagram düzenlemeleri.

VİDEO

FOTOĞRAF

DJI_0023.jpg

Fotoğraf çalışması arıyorsanız, fotoğraflarıma buradan göz atabilirsiniz. Gözüm ve kurgu tekniklerim sosyal medyada fark edilmemi ve kendi tarzımla tanınmamı sağlıyor. Işığı anlamak ve yaratıcı olmak, doğru görüntüyü yakalamanın temel unsurlarıdır.

WHO AM I?

Kaçkar Mountains

Merhaba Dostlar,

 

Ben Fatih Morgül asıl mesleği Mimari Restoratörlük olan Rizeli bir macerasever ve doğa aşığıyım.

 

17 yaşımdan beri yaşadığım Almanya’dan doğduğum ve büyüdüğüm ülkemi, Türkiye’yi sık sık ziyaret ediyorum.

Doğayla ilk tanışmam çocukluk yıllarımda dayımla birlikte Saroz Körfezi’nde geçirdiğimiz kamp günlerine ve maceralara dayanıyor.

 

Almanya’ya ilk taşındığımız yıllarda İsviçre ve Avusturya Alp Dağları başta olmak üzere bölgedeki dağlık ve kırsal alanlarda doğa ve keşif yürüyüşleri yapmaya başladım.

Çocukluğumdan beri gelen doğa sevgisini asıl tutkum olan video ve fotoğraf sanatıyla birleştirerek üretmeye başladım.

Maceraya ve keşfetmeye olan derin tutkum beni hem doğaya hem de farkı çevrelere yönlendirdi buda çok yönlü bir içerik üreticisi olma yolunda bana en zorlu şartlarda bile hertürlü içeriği yaratacak deneyimi kazandırdı ! Geçtiğimiz süreçte bu alanda kendime olan güvenimin artmasıyla birlikte emeklerimi @fatihmorguel isimli sosyal medya sayfamdan paylaşarak günden güne sayısı artmaya devam eden hatrı sayılır bir kitleye ulaşmayı başardım.

 

Hedefim farklı coğrafyalarda bulunmak ve şartların değişken olduğu iklimlerde deneyimlerimi arttırmak.

Bu coğrafyaları keşfederken geçmiş tecrübelerimin de verdiği motivasyonla çok güzel eser ve içerikler üreteceğime gençlerimize ilham vereceğime inanıyorum.

Doğayı sevin ve koruyun.

1 - GÖRÜŞLERİMİZ

Öncelikle projenizden bahsedelim. Siz bana vizyonunuzu ve isteklerinizi söyleyin, ben de size fikirlerimi ve sanatsal bakış açılarımı aktarayım.

4 - GERİ BİLDİRİM / REVİZE

 

Düzenleme tamamlandıktan sonra, geri bildiriminizi almak ve gerekirse değişiklik yapmak için size bir önizleme göndereceğim.

2 - PLANLAMA VE BAŞLANGIÇ

 

Doğru planla ile işim bittiğinde, tüm projeyi çekmeye başlıyorum.

5 - İŞLEM / PROJE

 

Daha sonra tüm projeyi oluşturuyorum ve size e-posta yoluyla veya bir google sürücüsü kullanarak gönderiyorum. Oluşturduğum tüm videolar 4K olarak dışa aktarılıyor.

3 - DÜZENLEME / EDİT

 

 Her şey çekildiğinde, tüm videoyu düzenliyorum  Bu, elbette, telif hakkı olmayan bir şarkı, ses tasarımı ve renk derecelendirmesini içerir.

6 - PAYLAŞ / PROMOTE

 

 Son olarak oluşturduğumuz görselleri tüm dünya ile paylaşacağız. Mümkün olduğunca çok kişiye ulaşmak için sosyal medya stratejileri hakkındaki bilgilerimi paylaşacağım.

DJI_0790.jpg

İLETİŞİM

Özel bir düzenleme, bir dizi fotoğraf veya tüm bir görsel kimlik oluşturmamı ister misiniz? Formu doldurun, projenizden ve aradığınız şeyden bahsedin!

Mesajınız için teşekkürler :) En kisa zamanda geri dönüş sağlayacağım.
Haydi sen de oku! _Dergilik uygulamasında _GezginFoto_ dergisini okuyorum.__https__open.de
IMG_4807.JPG
IMG_4808.JPG
IMG_4809.JPG
Haydi sen de oku! _Dergilik uygulamasında _Fotoğraf Dergisi_ dergisini okuyorum.__https__o
Haydi sen de oku! _Dergilik uygulamasında _Fotoğraf Dergisi_ dergisini okuyorum.__https__o
Haydi sen de oku! _Dergilik uygulamasında _Fotoğraf Dergisi_ dergisini okuyorum.__https__o
Haydi sen de oku! _Dergilik uygulamasında _Fotoğraf Dergisi_ dergisini okuyorum.__https__o
bottom of page